Kawa Lavazza Crema Aroma

65,00 zł
Brutto

Intensywny, na długo pozostający w pamięci smak oraz trwała i obfita crema - to dwie największe zalety kawy Lavazza Crema e Aroma. Mieszankę tą polecamy dla miłośników espresso o dużej zawartości kofeiny, dobrego latte i cappuccino.

Ilość

Kawa Lavazza Crema e Aroma idealnie komponuje się z mlekiem i innymi dodatkami, tworząc przy tym niepowtarzalną rozmaitość smaków. Próbowałeś już tej wyjątkowej mieszanki? Koniecznie spróbuj i przekonaj się, jak smakuje oryginalna włoska Lavazza. Lavazza Crema e Aroma to wyjątkowy smak i jakość, którą doceniają miłośnicy kawy z całego świata. Nie ma nic dziwnego w tym, że Crema e Aroma to najczęściej wybierana kawa spośród wszystkich mieszanek marki Lavazza. 

Kawa jest idealnie zrównoważoną mieszanką ziaren arabiki i robusty w proporcjach 50% na 50%. Odpowiednio zaparzona kawa Crema e Aroma ma głęboki i intensywny smak, który doceniają zarówno wytrawni znawcy kawy, jak i osoby, które dopiero zaczynają swoją wędrówkę pośród bogactwa smaków i aromatów tego cudownego napoju jakim jest kawa. Codzienna filiżanka oferowanej kawy zachwyci Cię doskonałym aromatem i obfitą pianką o pięknym, bursztynowym odcieniu. Kawa sprawdzi się również w przygotowaniu innych specjałów kawowych.

10 Przedmioty

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.