Necta Kalea

26 500,00 zł
Brutto

Profesjonalny ekspres charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwością użytkowania. Ekspres został wyposażony w wewnętrzny spieniacz mleka oraz wbudowaną pompę mleka. Poprzez jedno dotknięcie każdy może cieszyć się idealnie przygotowanym napojem.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kalea

Profesjonalny ekspres charakteryzuje się wysoką wydajnością i łatwością użytkowania. Ekspres został wyposażony w wewnętrzny spieniacz mleka oraz wbudowaną pompę mleka. Poprzez jedno dotknięcie każdy może cieszyć się idealnie przygotowanym napojem.  Wystarczy jedno dotknięcie, a z Kalea Plus każdy może otrzymać wysokiej jakości napój. Kalea Plus jest wyposażony w najnowszą technologię,  która sprosta wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Kalea Plus umożliwia stworzenie indywidualnego menu kawowego.

Dobry Wygląd połączony z funkconalnością

Przyjazna dla użytkownika KALEA jest łatwa w obsłudze zarówno przez personel, jak i w trybie samoobsługi. Wystarczy dotknąć, a każdy może otrzymać napój wysokiej jakości. Szeroka oferta KALEA oferuje zarówno wysokiej jakości espresso, jak i zwykłe napoje na bazie kawy z dodatkiem świeżego mleka. Masz również możliwość dostarczenia napojów o pojemności do 360 ml. KALEA wykorzystuje najnowocześniejszą technologię w połączeniu z dziedzictwem włoskiego espresso, smakiem i kulturą. Wyjątkowa przyjemność, która zachwyca, łyk za łykiem. Personalizacja KALEA umożliwia stworzenie spersonalizowanego menu kawowego. Uczta smakowa, która zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Przyjazny użytkownikowi

Atrakcyjny interfejs użytkownika poprawiający wrażenia konsumenckie i całkowicie konfigurowalny 7-calowy ekran dotykowy. Szybkie ustawienia i łatwa diagnoza dla obsługi serwisowej. Łatwiejszy dostęp do komponentów i szybsza wymiana części, modułowa konstrukcja wnętrza maszyny i obniżone koszty konserwacji.

Necta

Necta cieszy się solidną i długoletnią bazą klientów dzięki silnym relacjom, które rozwija od 1968 roku. Necta realizuje strategię ciągłej innowacji i rozwoju produktów. Innowacje i nowe technologie opracowane przez tę markę zawsze wyznaczały nowe standardy w branży, a Necta była zawsze postrzegana przez większość swoich konkurentów jako „ta, którą warto naśladować”. Co więcej, oferowanie bardziej atrakcyjnych, niezawodnych i zaawansowanych technologicznie maszyn jest podstawą pozytywnego cyklu, który stymuluje popyt na wymianę i nowe zastosowania.

1 Przedmiot

Opis

Wyświetlacz
LCD 7” 2 linie x 16 znaków
Maksymalna wysokość wylewki kawy
180mm
Pojemnik na ziarna
2 x 1,1 kg
Waga
47kg
Szerokość
360
Wysokość
780
Głębokość
600

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.