Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Darmowy konsulting kawowy dla firm

Poszukujesz ekspresu do swojej firmy?  Do końca Grudnia trwa wyprzedaż! Zniżki do 20%! Zapytaj o cenę konsultanta!

Znajdź najbliższy punkt lub skontaktuj się z nami Tel: 14 626 00 99 mobile: 694 466 211 mail: biuro@coffee-point.pl

Skorzystaj z darmowej porady naszego konsultanta i niech najwyższej jakości kawa, przyrządzona w wysokiej klasy ekspresie stanie się Twoją najlepszą wizytówką. Jakość kawy bardzo wiele mówi o poziomie kultury i prestiżu Twojej firmy co może mieć wpływ na jej pozytywne postrzeganie przez Twoich partnerów biznesowych. Dobra kawa wpływa także na lepsze samopoczucie pracowników oraz ich wydajniejszą pracę.

Obsługujemy małe, średnie i duże firmy, hotele, domy weselne, restauracje, kawiarnie i stacje benzynowe. Za każdym razem staramy się dopasować ofertę pod potrzeby klientów. Nasza oferta jest kompletna. Posiadamy salon z ekspresami, akcesoriami, środkami do konserwacji i kawą. Oprócz tego zajmujemy się serwisem ekspresów także na gwarancji. Naszym klientom polecamy świeżo paloną kawę z naszej palarni.