• Obecnie brak na stanie

Nivona Cafe Romatica 690

2 300,00 zł
Brutto

Z automatycznymi ekspresami serii 6. przygotujesz kawe niczym profesjonalny barista. Poznaj nasza technologie wyboru profilu aromatu i rozkoszuj sie delikatnym lub intensywnym smakiem ziaren. Funkcja "Barista in a box" (a dokladniej: system Aroma Balance) jest tu kluczowym elementern.

Ilość
Obecnie brak na stanie

seria-6-nivona-coffee-point-baner.png

Nowy spieniacz w serii 6 !

Premiera ręcznie obsługiwanej funkcji Easy SPUMATORE. Jeżeli nabierzesz ochoty na cappuccino, funkcja Easy SPUMATORE w ekspresie z serii 6 umożliwi zrobienie wspaniałej, mlecznej pianki. Twój ekspres Nivona poprowadzi Cię krok po kroku. Za pomocą kilku ruchów uzyskasz idealnie spienione mleko, którego możesz również użyć do domowego latte art. 

Nivona 690

Spersonalizuj swój ekspres

Program Moja kawa pomoże Ci spersonalizowaniu Twojego ekspresu Nivona. W nowych modelach z serii 6 możesz zaprogramować aż do 5 indywidulanych przepisów na kawę.

Solidne wykonanie oraz dbałość o szczegóły

Ekspres jest wyposażony w wyjątkowo cichy młynek stożkowy wykonany z hartowanej stali. Dodatkowo przygotowanie kawy uprzyjemni podświelenie filiżanki.

Barista in a Box

Oczywiście nie dostarczamy Ci baristy zapakowanego w pudełko. Aby sprostać naszej wizji, opracowaliśmy system Aroma-Balance, który przejmuje jego rolę. Ziarno kawy zawiera bowiem do 800 różnych aromatów. Różnice są zauważalne tylko wtedy, gdy odpowiednio zmieni się proces parzenia. Dzięki systemowi Aroma-Balance możesz samodzielnie określić, które nuty chcesz wydobyć z ziarna. W wersji "dynamicznej" decydujesz się na delikatną kwaskowatość z lekko owocową nutą. Wersja "stała" daje lekką goryczkę o pełnym smaku. Opcja "intensywna", zgodnie ze swoją nazwą, to mocna, aromatyczna kawa o wyraźnym body z łatwo wyczuwalną goryczką.

footer-nivona-coffee-point.png

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.