Fresco P-2L

8 999,00 zł
Brutto

Automatyczny ekspres do kawy Fresco P-2L to połączenie eleganckiego stylu z niezawodnym działaniem. Wysoka wydajność, różnorodność funkcji oraz niezwykle prosta obsługa sprawiają, że ekspres doskonale sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, restauracjach czy hotelach.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

baner-ekspresy-fresco

Marka Fresco

Nivona 970

Fresco jest firmą, która zajmuje się porannym budzeniem, popołudniowym dodawaniem energii oraz wieczornym organizowaniem chwili relaksu. Marka powstała z myślą o tych, którzy cenią sobie każdą filiżankę kawy. Fresco zajmuje się dystrybucją sprawdzonych, niezawodnych i niezwykle wydajnych ekspresów do kawy. Fresco robi to nie tylko z pasją, ale i doświadczeniem, dlatego marka jest zarządzana przez profesjonalistów, którzy od 1991 roku specjalizują się w dystrybucji ekspresów do kawy.

Fresco P-2L

Automatyczny ekspres do kawy Fresco P-2L to połączenie eleganckiego stylu z niezawodnym działaniem. Wysoka wydajność, różnorodność funkcji oraz niezwykle prosta obsługa sprawiają, że ekspres doskonale sprawdzi się w przestrzeniach biurowych, restauracjach czy hotelach. Dzięki powiększonemu zbiornikowi na kawę ziarnistą aromatycznego napoju nie zabraknie nawet w godzinach szczytu! Model P-2L został zaprojektowany tak, aby sprostać wymaganiom każdego wielbiciela kawy. Nowoczesny system pozwala na przygotowanie aż do 24 rodzajów kawy, w tym espresso, americano, latte czy cappuccino.

Wydajność

Marka Fresco szczyci się wysoką wydajnością swoich urządzeń. Jest to możliwe dzięki dwóm termoblokom zastosowanych w ekspresach. Ponadto model Fresco P-2L posiadają pojemny zasobnik na ziarna w którym mieści się 1 200g kawy. Pojemnik na fusy mieści 70 porcji zużytej kawy. Ekspres posiada ponadto podłączenie do wody z sieci lub możliwość pobierania wody ze zbiornika zewnętrznego. Jest to bardzo bardzo przydatne przy mocno eksploatowanych urządzeniach gdyż nie ma potrzeby częstego uzupełniania wody. Zalecana dzienna wydajność modelu Fresco P-2L to 120 filiżanek kawy.

1 Przedmiot

Opis

Wyświetlacz
Dotykowy
Ilość termobloków
2
Wysokość
58 cm
Głębokość
50 cm

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.