Nivona Cafe Romatica 790 + 2 kg kawy

2 999,00 zł
Brutto

Najnowsza odsłona najpopularniejszej serii ekspresów Nivona. Czarne, matowe wykończenie i technologia rotacyjna wyciszająca dźwięk mielenia ziaren. Czas na kawę w nowoczesnym wydaniu.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

seria-7-nivona-coffee-point-baner.png

Nowe modele Serii 7

Cappuccino za naciśnięciem przycisku. Łatwo, szybko a teraz w nowej odsłonie. Nasza 7. seria uzyskuje cztery nowe modele. Wysokiej jakości materiał spotyka się z estetyką. Dla miłośników mlecznej kawy i Latte Macchiato. Oprócz Aroma Balance System w ekspresie ciśnieniowym do kawy działa teraz również Cappuccino-Connaisseur. Cappuccino niczym od baristy.

Idealne cappuccino? Wystarczy jeden dotyk

Dla fanów cappuccino i latte macchiato. W trzech modelach naszej serii 7 wystarczy wybrać recepturę, nacisnąć przycisk, a idealnie spienione mleko i kawa popłyną do Twojej filiżanki. Idealny przepis na chwilę relaksu. 

Cappuccino tak pyszne, że po wypiciu natychmiast przygotowujesz kolejne.

Za dotknięciem przycisku uwolnisz z ziaren kawy najlepsze smaki i uzyskasz jakość naparu jak z ekspresu kolbowego. Nasza seria 7 zapewnia przyjemność parzenia kawy- również cappuccino lub latte macchiato- w najbardziej komfortowy sposób.

Moc w filiżance

Od 7 serii wzwyż masz możliwość bieżącego programowania. Pozwala ona podczas przyrządzania kawy Twoim ekspresie NIVONA ustawić przepisy bezpośrednio dostosowane do Twoich wymagań i Twojej filiżanki. Automatyczny ekspres zapisze przepis na ulubioną kawę jako nową, standardową recepturę.

Aroma z aplikacji

Które urządzenie jest Ci bliższe niż smartfon? Seria 7 posiada zintegrowany interfejs Bluetooth umożliwiający korzystanie z aplikacji Nivona-App. 

Barista in a Box

Oczywiście nie dostarczamy Ci baristy zapakowanego w pudełko. Aby sprostać naszej wizji, opracowaliśmy system Aroma-Balance, który przejmuje jego rolę. Ziarno kawy zawiera bowiem do 800 różnych aromatów. Różnice są zauważalne tylko wtedy, gdy odpowiednio zmieni się proces parzenia. Dzięki systemowi Aroma-Balance możesz samodzielnie określić, które nuty chcesz wydobyć z ziarna. W wersji "dynamicznej" decydujesz się na delikatną kwaskowatość z lekko owocową nutą. Wersja "stała" daje lekką goryczkę o pełnym smaku. Opcja "intensywna", zgodnie ze swoją nazwą, to mocna, aromatyczna kawa o wyraźnym body z łatwo wyczuwalną goryczką.

footer-nivona-coffee-point.png

NIV 790
2 Przedmioty

Opis

Ilość profili Aroma Balance System
3
Koneser Cappucino
Tak
Spieniacz do kawy
One Touch
Ilość poziomów regulowania mocy kawy
5
Ilość poziomów regulowania temperatury kawy
3
Ilość indywidualnych przepisów na kawę
5
Ilość termobloków
1
Ilość poziomów temperatury wody na herbatę
3
Podgrzewana tacka na filiżanki
Nie
Filtr wody na wyposażeniu
1
Kolor frontu
Czarny matowy
Podświetlenie filiżanek
Brak
Maksymalna wysokość wylewki kawy
14
Pojemność zbiornika na wodę
2,2 l
Pojemnik na ziarna
250 g
Waga
11 kg
Szerokość
24
Wysokość
34
Głębokość
46

Specyficzne kody

No customer reviews for the moment.